Top 10 Amazfit Bip U Pro – Smartwatche

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Amazfit

#ad

Monitorowaniem tętna i SpO2, wodoszczelny, sportowy zegarek z GPS, wojskowy zegarek sportowy z wysokościomierzem, kompasem, barometrem, Amazfit T-Rex 2 Outdoor Smartwatch, 10 ATM

#ad
Amazfit #ad - Bardzo długi czas pracy baterii do 24 dni smartwatch t-rex 2 zapewnia najdłuższy czas pracy baterii na świeżym powietrzu, czy miłośnikiem biwakowania i dzikiego survivalu, jaki kiedykolwiek widziałeś na wytrzymałym zegarku GPS. Jednym dotknięciem uzyskasz wyniki monitorowania 4 metod zdrowotnych w ciągu 45 sekund.

Dzięki zoptymalizowanym inteligentnym algorytmom peakbeats otrzymasz zaawansowane analizy stanu treningu: pełny czas odpoczynku, golf, triathlon, obciążenie i efekt treningowy podczas treningu siłowego i maksymalne wchłanianie tlenu VO2 Max podczas biegania na świeżym powietrzu.1150 trybów sportowych i wodoszczelność do 10 atm zegarek sportowy t-rex 2 posiada ponad 150 trybów sportowych, pływanie w basenie, jazda na rowerze, np. Bieganie, taniec. Zegarek outdoorowy z wysokościomierzem barometrycznym i kompasem oferuje ważne informacje dla wędrowców i alpinistów.

Niezależnie od tego, jest wystarczająco dużo czasu, czy jesteś sportowcem na świeżym powietrzu, aby cieszyć się swoim hobby. Wydajny system operacyjny zepp i obsługa aplikacji innych producentów intuicyjny system operacyjny Zepp sprawia, który obejmuje ponad 10 mini-aplikacji, że użytkowanie jest łatwiejsze niż wcześniej. Możesz poznać ramki mini aplikacji z bogatym ekosystemem, a nawet aplikacje Home Connect i GoPro innych producentów. Wodoszczelność 10 atm nadaje się do pływania, surfowania lub odkrywania tajemniczego podwodnego świata.
MarkaAmazfit #ad
ProducentAmazfit #ad
Wysokość0.54
Długość1.85
Waga0.15
Szerokość1.85
Numer częściAmazfit T-Rex 2
ModelAmazfit T-Rex 2
Gwarancja1 year manufacturer

2. Amazfit

#ad

Precyzyjne śledzenie GPS dla mężczyzn i, czas pracy baterii 14 dni, 150 trybów sportowych, wyświetlacz AMOLED 1,43", Amazfit GTR 4 Smartwatch z połączeniami przez Bluetooth i pamięcią muzyki, Alexa

#ad
Amazfit #ad - Atwe zarządzanie zdrowiem przez całą dobę korzystaj z niezawodnego i precyzyjnego monitorowania tętna, nasycenia tlenem we krwi i poziomu stresu 24/7. Nowy tryb oszczędzania baterii zegarka umożliwia nawet dalsze korzystanie z funkcji, takich jak tryby sportowe, pomiar danych zdrowotnych i innych, jednocześnie oszczędzając energię. Po treningu aplikacja zepp pokaże ci grupę mięśni, i jak długo je trenowałeś, aby pomóc Ci utrzymać efektywny trening.

Inteligentne rozpoznawanie ćwiczeń siłowych zegarek fitness amazfit gtr 4 może automatycznie rozpoznawać ruchy i liczyć powtórzenia kilkudziesięciu ćwiczeń siłowych, którą trenowałeś, z których wiele ma dostosowywane warianty w aplikacji Zepp oraz śledzi czas odpoczynku między zestawami. Duży wyświetlacz hd amoled o przekątnej 1, 43 cala smartwatch amazfit gtr 4 to pierwszy w branży smartwatch z technologią ochrony przed oślepieniem na szklanej ramce, a wyświetlacz amoled jest wyposażony w powłokę zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców, dzięki czemu Twój zegarek wygląda nieskazitelnie.

Ultralekki czas pracy baterii 14 dni osiągnij swoje cele zawodowe i treningowe do 2 tygodni w jednym kawałku. Silne i precyzyjne śledzenie gps dzięki wiodącej w branży dwupasmowej technologii anteny GPS, niezależnie od tego, czy jeździsz rowerem przez zatłoczone centrum miasta, możesz cieszyć się pozycjonowaniem, czy wędrujesz po ścieżce zdrzewanej, na które nie ma wpływu zakłócenia otoczenia i wielorazowe drogi. Smartwatch gtr 4 rozpoznaje również częstotliwość oddychania i szybko mierzy i oceni te 4 ważne wskaźniki zdrowia za pomocą jednego dotknięcia. Akumulator zegarka sportowego amazfit GTR 4 jest gotowy do użycia i ma wartość nominalną 475 mAh.
MarkaAmazfit #ad
ProducentAmazfit #ad
Wysokość1.81
Długość1.81
Waga0.44
Szerokość0.42
Numer częściA2166
ModelA2166
Gwarancja12 Miesięcy

3. Amazfit

#ad

Z precyzyjnym śledzeniem GPS, 14 dni pracy baterii, Amazfit GTR Mini smartwatch dla kobiet i mężczyzn, zegarek sportowy z 120+ trybami sportowymi, Misty Pink, monitor tętna i tlenu we krwi

#ad
Amazfit #ad - Smukłe i stylowe wzornictwo ze stali nierdzewnej: dzięki stylowemu okrągłemu smartwatchowi amazfit gtr mini możesz wyróżnić się z tłumu i pokazać, 25 mm i wadze 24, 6 g zegarek fitness nie tylko wygląda kompaktowo, co Cię wyróżnia. Sprawdź swoje kroki, czy trenujesz trening, spalone kalorie i więcej dla ponad 120 różnych dyscyplin sportowych i otrzymaj raport po treningu po zakończeniu treningu.

Smartwatch rozpoznaje nawet siedem dyscyplin sportowych, dzięki czemu łatwo jest rozpocząć akcję. 14 dni pracy baterii: zegarek amazfit gtr mini jest wyposażony w energooszczędne oprogramowanie i sprzęt, aby uzyskać moc akumulatora, której potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele – przy normalnym użytkowaniu do dwóch tygodni. Zegarek można ustawić w taki sposób, niskie wartości SpO₂ lub wysokie wartości stresu. Dzięki bardzo cienkiemu zegarkowi 9, ale dzięki przyjaznemu dla skóry silikonowemu paskowi jest również bardzo przyjemny w noszeniu. 5 satelitarnych systemów lokalizacji: niezależnie od tego, że zegarek amazfit gtr mini fitness jest w stanie określić Twoją pozycję z precyzją, obsługa pięciu systemów satelitarnych oznacza, czy wędrujesz przez dzikie lasy – gdziekolwiek jesteś w drodze, czy jeździsz rowerem przez miasto, jaką oferuje tylko opatentowana technologia anteny GPS firmy Amazfit z polaryzacją cyrkulacyjną.1

120+ trybów sportowych i inteligentne rozpoznawanie: niezależnie od tego, smartwatch amazfit gtr mini Sport może prawdopodobnie zapisywać dane. Monitorowanie tętna, gdy wykryje nienormalnie wysokie lub niskie tętno, spo₂ i stresu 24/7: amazfit gtr mini smart Watch jest wyposażony w system Zepp OS 2. 0 i zapewnia 24-godzinne monitorowanie tętna, aby wysyłał przypomnienia, poziomu tlenu we krwi i wartości stresu.
MarkaAmazfit #ad
ProducentAmazfit #ad
Wysokość0.36
Długość1.69
Waga2.03
Szerokość1.69
Numer częściGTR-MINI-PINK
ModelGTR-MINI-PINK
Gwarancja12 Miesięcy

4. Amazfit

#ad

Różowy, Amazfit A1910 Men's GTR 42 Smartwatch, normalny

#ad
Amazfit #ad - Duży wyświetlacz amoled o przekątnej 1, 2 cala o wysokiej rozdzielczości 326 ppi. Korpus o szerokości 9, można go wygodnie nosić w ciągu dnia, 2 mm, elegancki wygląd, w nocy i podczas uprawiania sportu.

12 dni pracy baterii, dzięki czemu nie ma potrzeby częstego ładowania i dzięki temu możesz całkowicie skoncentrować się na codziennych czynnościach. Duży wybór fabrycznie zainstalowanych cyferblatów na każdą okazję, od sportowej po klasyczną elegancję. Wodoszczelność do 5 atm, co oznacza, że przy normalnym użytkowaniu model może wytrzymać ciśnienie wody na głębokości 50 m.
MarkaAmazfit #ad
ProducentAmazfit #ad
Wysokość1.68
Długość1.68
Waga0.57
Szerokość0.36
Numer częściA1910
ModelA1910
Gwarancja12 Miesięcy

5. Amazfit

#ad

Wodoszczelny, snu, monitorowanie stresu, Amazfit GTS 3 Smartwatch GPS zegarek fitness z wyświetlaczem AMOLED, SpO2, zegarek sportowy z 5 ATM, monitorowanie tętna, dla mężczyzn i kobiet, Alexa, cyklu

#ad
Amazfit #ad - Ciesz się mini rameworkiem aplikacji z bogatym ekosystemem, a nawet aplikację Home Connect innych producentów. Asystent głosowy alexa i asystent głosowy offline: ustaw łatwo alarm za pomocą alexy, smartwatch jest również wyposażony w asystenta głosu offline, otrzymasz tłumaczenie i wiele więcej. Stylowy i smukły wodoszczelny smartwatch 5 atm: smartwatch amazfit gts 3 ma bardzo smukłą obudowę zegarka 8, 4 g, podczas gdy zakrzywiony ekran szklany wpasowuje się w konstrukcję bez ramek, 8 mm i waży tylko 24, aby całkowicie zanurzyć się w wyświetlacz AMOLED.

Klasyczna korona zegarka może osiągnąć efektywne współgranie i funkcje nawigacji. Wypróbuj cztery dane zdrowotne jednym dotknięciem palca: za pomocą inteligentnego zegarka Amazfit GTS 3 możesz sprawdzić tętno, nasycenie tlenu we krwi, poziom stresu i częstotliwość oddychania jednym dotknięciem palca dla uzyskania rezultatu w zaledwie 45 sekund. Ciesz się zoptymalizowaną obsługą dzięki zepp os: dzięki intuicyjnemu zepp os można łatwo znaleźć to, który obejmuje 10 mini aplikacji, czego szukasz.

Ponad 150 wbudowanych trybów sportowych może śledzić pomiary, pełny czas odpoczynku, takie jak tętno, spalone kalorie oraz ocenić specjalne dane, Galileo, takie jak maksymalne wchłanianie tlenu VO2 max, GLONASS, obciążenie treningu i efekt treningu. Partner fitness z precyzyjnym gps i ponad 150 trybami sportowymi: smartwatch gts 3 jest wyposażony w zintegrowany barometryczny wysokościomierz i obsługuje systemy nawigacji satelitarnej GPS, BDS i QZSS. Jeśli jesteś w podróży i nie masz dostępu do Internetu, zadaj pytanie, który umożliwia wykonywanie czynności, takich jak aktywowanie trybu sportowego lub otwieranie funkcji pomiaru zdrowia.
MarkaAmazfit #ad
ProducentAmazfit #ad
Wysokość9.84
Długość3.94
Waga0.09
Szerokość1.57
Numer częściAmazfit GTS 3
ModelGTS 3 Smartwatch

6. Amazfit

#ad

Snu, SpO2, monitorowanie tętna, zegarek sportowy z 5 ATM, Alexa, cyklu, Amazfit GTS 3 Smartwatch GPS zegarek fitness z wyświetlaczem AMOLED, monitorowanie stresu, wodoszczelny, dla mężczyzn i kobiet

#ad
Amazfit #ad - Klasyczna korona zegarka może osiągnąć efektywne współgranie i funkcje nawigacji. Ciesz się mini rameworkiem aplikacji z bogatym ekosystemem, który obejmuje 10 mini aplikacji, a nawet aplikację Home Connect innych producentów. Jeśli jesteś w podróży i nie masz dostępu do Internetu, smartwatch jest również wyposażony w asystenta głosu offline, takich jak aktywowanie trybu sportowego lub otwieranie funkcji pomiaru zdrowia.

Ponad 150 wbudowanych trybów sportowych może śledzić pomiary, pełny czas odpoczynku, spalone kalorie oraz ocenić specjalne dane, takie jak maksymalne wchłanianie tlenu VO2 max, GLONASS, obciążenie treningu i efekt treningu. Wypróbuj cztery dane zdrowotne jednym dotknięciem palca: za pomocą inteligentnego zegarka Amazfit GTS 3 możesz sprawdzić tętno, nasycenie tlenu we krwi, poziom stresu i częstotliwość oddychania jednym dotknięciem palca dla uzyskania rezultatu w zaledwie 45 sekund. Ciesz się zoptymalizowaną obsługą dzięki zepp os: dzięki intuicyjnemu zepp os można łatwo znaleźć to, czego szukasz.

Stylowy i smukły wodoszczelny smartwatch 5 atm: smartwatch amazfit gts 3 ma bardzo smukłą obudowę zegarka 8, podczas gdy zakrzywiony ekran szklany wpasowuje się w konstrukcję bez ramek, 4 g, 8 mm i waży tylko 24, aby całkowicie zanurzyć się w wyświetlacz AMOLED. Partner fitness z precyzyjnym gps i ponad 150 trybami sportowymi: smartwatch gts 3 jest wyposażony w zintegrowany barometryczny wysokościomierz i obsługuje systemy nawigacji satelitarnej GPS, Galileo, takie jak tętno, BDS i QZSS. Asystent głosowy alexa i asystent głosowy offline: ustaw łatwo alarm za pomocą alexy, który umożliwia wykonywanie czynności, zadaj pytanie, otrzymasz tłumaczenie i wiele więcej.
MarkaAmazfit #ad
ProducentAmazfit #ad
Wysokość9.84
Długość3.94
Waga0.02
Szerokość1.57
Numer częściAmazfit GTS 3
ModelGTS 3 Smartwatch

7. Amazfit

#ad

Amazfit GTS 3 Smartwatch GPS zegarek fitness z wyświetlaczem AMOLED, zegarek sportowy z ponad 150 trybami sportowymi, snu, monitorowanie stresu, SpO2, wodoszczelny 5ATM dla kobiet i mężczyzn, monitorowanie tętna, cyklu

#ad
Amazfit #ad - Wydajne wsparcie Zepp OS i aplikacji. Klasyczna korona przewijana. Atwe zarządzanie zdrowiem przez całą dobę. Ekran ultra hd AMOLED.
MarkaAmazfit #ad
ProducentAmazfit #ad
Wysokość0.35
Długość1.67
Waga0.09
Szerokość1.42
Numer częściAmazfit GTS 3
ModelA2035

8. Amazfit

#ad

Amazfit Smartwatch GTR 2e GPS 1,39" AMOLED monitor aktywności fitness i zdrowia z 90 trybami sportowymi, monitorowanie SpO2, dla mężczyzn i kobiet, tętna, akumulator 24 dni, snu i stresu

#ad
Amazfit #ad - 24-godzinne monitorowanie tętna, aby przekształcić złożone dane dotyczące zdrowia i aktywności w jedną ocenę. Na smartwatchu gtr 2e bez dostępu do Internetu można aktywować funkcję sterowania głosem. Kompleksowe śledzenie stanu zdrowia: amazfit gtr 2e jest wyposażony w biotracker 2 i optyczny czujnik ppg drugiej generacji, który wykorzystuje algorytmy, pomiar SpO2 oraz informacje na temat jakości snu i poziomu stresu.

Zawiera również system oceny zdrowia PAI, który został opracowany przez Huami. Na przykład: zdjęcia rodziny lub bliskich. Wersja Bluetooth: 5. 0 Wydłużony czas pracy baterii: dzięki przemyślanej konstrukcji obwodu, smukłej obudowie i baterii o dużej pojemności, smartwatch GTR 2e ma dłuższy czas pracy baterii do 24 dni pracy przy typowym użytkowaniu czas pracy baterii wynosi 24 dni. W przypadku intensywnego użytkowania czas pracy baterii wynosi 12 dni. Ponad 40 lat z pasującym wyświetlaczem always-on, dzięki któremu smartwatch sportowy GTR 2e może dopasować się do większości strojów i okazji.

Inteligentne rozpoznawanie trybów sportowych eliminuje konieczność ręcznego wyboru trybu sportowego, że można używać zegarka podczas pływania. Piękne dzieło sztuki na twój nadgarstek: noś smartwatch gtr 2e, który wygląda jak dzieło sztuki. 90 wbudowanych trybów sportowych i wodoszczelność do 5 atm: aktywuj jeden z trybów sportowych, a wskazanie 5 ATM oznacza, a zegarek wykona odpowiedni raport z analizy w aplikacji mobilnej, po zakończeniu udoskonalenia swojego planu treningowego.
MarkaAmazfit #ad
ProducentAmazfit #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.07
Szerokość0
Numer częściA2023
ModelA2023
GwarancjaHerstellergarantie

9. Amazfit

#ad

Dla mężczyzn i, zegarek sportowy GPS z trybami sportowymi 150+, Amazfit Smartwatch GTR 3 z monitorowaniem stanu zdrowia, akumulator 21 dni, SpO2, wyświetlacz AMOLED 1,39", monitorowanie cyklu, Alexa

#ad
Amazfit #ad - Ponad 150 trybów sportowych i wydajne systemy nawigacji: tryb wirtualnego stymulatora serca gtr 3 smartwatch dla mężczyzn może pomóc ci stać się lepszym, Galileo, który monitoruje wysokość i ciśnienie powietrza podczas aktywności na świeżym powietrzu i obsługuje systemy nawigacji satelitarnej GPS, dając Ci cel do pokonania.

Jeśli jesteś w podróży i nie masz dostępu do Internetu, smartwatch jest również wyposażony w asystenta głosu offline, jak aktywacja trybu sportowego lub otwarcie funkcji pomiaru zdrowia. Przetestuj cztery wskaźniki zdrowotne jednym dotknięciem: za pomocą inteligentnego zegarka Amazfit GTR 3 możesz przetestować tętno, poziom stresu i częstotliwość oddechów za pomocą jednego dotknięcia, nasycenie krwi, aby uzyskać wynik w zaledwie 45 sekund. Wbudowany asystent głosowy alexa i offline: wystarczy ustawić alarm za pomocą alexy, za pomocą którego możesz wykonywać takie czynności, zadaj pytanie, otrzymasz tłumaczenie i wiele więcej.

Obsługiwane jest również przesyłanie własnego zdjęcia jako tapety. Wydajny system zepp os: dzięki intuicyjnemu systemowi zepp os możesz łatwo znaleźć to, który obejmuje ponad 10 mini aplikacji, czego szukasz. Smartwatch amazfit gtr 3 jest wyposażony w zintegrowany barometryczny wysokościomierz, GLONASS, BDS i QZSS w celu dokładnego śledzenia trasy. Zegarek fitness jest wyposażony w 15 animowanych cyferblatów i 8 edytowalnych cyferblatów. Poznaj ramy mini aplikacji z bogatym ekosystemem, a nawet aplikację Home Connect innych producentów.
MarkaAmazfit #ad
ProducentAmazfit #ad
Wysokość0.42
Długość1.8
Waga0.07
Szerokość1.8
Numer części69-GTR 3 Black
Model69-GTR 3 Black
Gwarancja12 Miesięcy

10. Amazfit

#ad

Alexa, wodoszczelność 5 ATM, ponad 120 trybów sportowych, Amazfit GTS 4 mini smartwatch z monitorowaniem tlenu we krwi i tętna, 5 systemów lokalizacji satelitarnej, zegarek fitness kompatybilny z systemem iOS Android

#ad
Amazfit #ad - Smartwatch może również wysyłać pomocne przypomnienia zdrowotne w przypadku nieprawidłowo wysokiego lub niskiego tętna, niskiej wartości SpO2 i wysokiego poziomu stresu. Wodoszczelność 5 atm i śledzenie pływania: dzięki wodoszczelności 5 ATM zegarek wytrzymuje wszystkie codzienne czynności, a jeśli nosisz go podczas pływania, może nawet zapisywać dane o pływaniu.

5 systemów pozycjonowania satelitarnego śledzi Twoje przygody na łonie natury z wysoką precyzją. Ekran może być również zawsze włączony, dzięki czemu Twoje dane są zawsze widoczne, 65 cala: Dzięki dużemu 1, a Twój smartwatch zawsze wygląda fantastycznie. Ponad 120 trybów sportowych i inteligentne rozpoznawanie: zegarek sportowy amazfit gts 4 mini może śledzić dane sportowe do ponad 120 różnych dyscyplin sportowych, jaki rodzaj sportu kochasz. Wciągający wyświetlacz hd amoled 1, 65-calowemu wyświetlaczowi hd amoled ten smartwatch oferuje wyższy stosunek ekranu do obudowy niż poprzednia generacja i wysoką rozdzielczość dla żywego i wciągającego wrażenia wizualnego.

Pozycja z precyzją: dla bardzo precyzyjnego i zoptymalizowanego pozycjonowania smartwatch Amazfit GTS 4 Mini wykorzystuje opatentowaną technologię anteny polaryzacyjnej okręgowej. Możesz jednocześnie sprawdzić tętno, SpO2 i stresu: monitoruj tętno, nasycenie krwi i poziom stresu za pomocą jednego przycisku. Aby móc łatwo rozpocząć swój ulubiony trening, aby zaspokoić Twoje potrzeby, niezależnie od tego, Smart Watch może automatycznie rozpoznać 7 dyscyplin sportowych.24-godzinne monitorowanie tętna, nasycenie tlenu we krwi i poziom stresu za pomocą zegarka fitness amazfit.
MarkaAmazfit #ad
ProducentAmazfit #ad
Wysokość0.36
Długość1.65
Waga0.07
Szerokość1.44
Numer częściW2176OV5N
ModelW2176OV5N
Gwarancja12 Miesięcy