Top 10 Case iPhone 13 Mini – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MOSNOVO

#ad

MOSNOVO Etui na telefon iPhone 13 Pro Max, etui ochronne w stylu vintage, przezroczyste etui ochronne do iPhone 13 Pro Max, z przezroczystym twardym plastikiem, z tworzywa TPU

#ad
MOSNOVO #ad - Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, certyfikowanym, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem. Bądź odważny. Bądź tobą. Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny.

Bądź wyjątkowy. Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, 5 m. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 13 pro max 2021 - wyposażone w innowacyjny, która chroni przed zadrapaniami, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, uderzeniami i wieloma innymi.

Przezroczyste, smukłe, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo tpU sprawia, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 13 Pro Max 6, 7" 2021, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.48
Długość6.53
Waga0.13
Szerokość3.28
Numer częściMI13PROMAX-T513
ModelMI13PROMAX-T513

2. SP CONNECT

#ad

SP CONNECT Etui na telefon iPhone 13 Pro

#ad
SP CONNECT #ad - Wytrzymałe materiały: dzięki 3-warstwowej konstrukcji z tworzywa sztucznego etui na telefon jest bardzo stabilne i skutecznie chroni Twój smartfon przed pęknięciami, zadrapaniami i innymi możliwymi uszkodzeniami. Twist-to-lock: dzięki opatentowanemu mechanizmowi twist-to-Lock telefon komórkowy jest bezpiecznie zamontowany na każdym uchwycie SP Connect poprzez proste założenie i obrót o 90 stopni w ciągu zaledwie jednej sekundy.

Wzornictwo: smukłe, elastyczne i bezpieczne! etui zapewnia Twojemu telefonowi optymalną ochronę, idealnie leży w dłoni i można je zamocować na wszystkich uchwytach SP Connect w ciągu zaledwie jednej sekundy. Jeśli masz inny model, możesz skorzystać z naszych uniwersalnych systemów. Modele: zamów etui na telefon do wszystkich popularnych modeli marek Apple, Samsung i Huawei. Maksymalna elastyczność podczas jazdy na rowerze lub motocyklu, w samochodzie, podczas biegania, gry w golfa i wielu innych aktywności.

Mechanizm można odblokować za pomocą dołączonego narzędzia stojaka, które znajduje się w każdym opakowaniu naszych etui na telefony. Wskazówka: nasz mechanizm zamykający może zostać przypadkowo zablokowany, jeśli nie leży płasko podczas odkręcania na uchwycie – można go następnie ześlizgnąć się dzięki obustronnej blokadzie i przy tym można go wyregulować. Możliwości zastosowania: ciesz się najwyższym bezpieczeństwem dla swojego telefonu.
MarkaSP CONNECT #ad
ProducentSP United Vertriebs GmbH #ad
Wysokość0.79
Długość7
Szerokość3
Numer części688006-00-945-EH
Model688006-00-945-EH
GwarancjaProducer

3. MOSNOVO

#ad

Czarny kot w ogrodzie, z przezroczystym twardym plastikiem, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 15, przezroczyste etui ochronne do iPhone 15 Case, z TPU

#ad
MOSNOVO #ad - Mosnovo etui kompatybilne z iphone 15 rozmiar wyświetlacza 6, 2023 – wyposażone w innowacyjny amortyzujący wstrząsy materiał Buffertech i dwuwarstwową funkcję ochronną rama TPU + twardy tył w celu ochrony przed zadrapaniami, 1 cala, uderzeniami i wieloma innymi.

Be you. Be unique. Super ładne. Be bold. Super ochrona. Buffertech odporny na uderzenia materiał – przetestowany i udowodniony w laboratorium, 6 stopy, wytrzymuje tysiące testów upadkowych z 6, pochłaniając przy tym 95% energii uderzenia, a nawet przekraczając standardy wojskowej ochrony przed upadkiem. Dodatkowo podniesione i ścięte krawędzie chronią ekran dotykowy i obiektyw aparatu.

Oferujemy szeroki wybór kolorów i nadruków, z których można mieszać i dopasowywać oryginalny kolor iPhone'a 15 rozmiar wyświetlacza 6, 1 cala, 2023. Nigdy nie musisz iść na kompromis między ochroną a stylem. Wytrzymały, antypoślizgowy tpu jest kompatybilny z bezprzewodowym ładowaniem i zapewnia lekką, poręczną konstrukcję z wygodnym dostępem do wszystkich przycisków i złączy. Cieszą się celebrytami/wpływowymi gwiazdami.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.49
Długość6.01
Waga0.11
Szerokość3.02
Numer częściMI15-T592

4. MOSNOVO

#ad

MOSNOVO Etui na telefon iPhone 15 Pro Max, przezroczyste etui ochronne do iPhone 15 Pro Max, dobry nastrój wzór TPU bumper z przezroczystym twardym plastikowym etui

#ad
MOSNOVO #ad - Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, 5 m. Bądź odważny. Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, certyfikowanym, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem.

Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Bądź tobą. Przezroczyste, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo tpu sprawia, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 15 Pro Max 6, 7" 2023, smukłe, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze.

Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości. Bądź wyjątkowy. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 15 pro max 2023 – wyposażone w innowacyjny, która chroni przed zadrapaniami, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, uderzeniami i wieloma innymi.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.5
Długość6.49
Waga0.13
Szerokość3.22
Numer częściMI15PROMAX-T631

5. MOSNOVO

#ad

Przezroczyste etui ochronne do iPhone 13 Pro Max, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 13 Pro Max, TPU, ze wzorem słonecznika, z przezroczystym twardym plastikiem

#ad
MOSNOVO #ad - Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 13 pro max 2021 - wyposażone w innowacyjny, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, która chroni przed zadrapaniami, uderzeniami i wieloma innymi.

Bądź tobą. Bądź wyjątkowy. Przezroczyste, 7" 2021, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 13 Pro Max 6, smukłe, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo TPU sprawia, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze.

Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, certyfikowanym, 5 m. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Bądź odważny.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.48
Długość6.53
Waga0.13
Szerokość3.28
Numer częściMI13PROMAX-T165
ModelMI13PROMAX-T165

6. NALIA

#ad

NALIA Przezroczyste etui z hartowanego szkła, kompatybilne z iPhone 13 Pro, błyszczące etui na telefon komórkowy, etui z przezroczystym efektem tęczy, odporne na zarysowania, przezroczyste, szkło hartowane i silikon, holografia kolorowe

#ad
NALIA #ad - W zakres dostawy wchodzi wyłącznie etui. Ochrona krawędzi i narożników | Elastyczna silikonowa ramka skutecznie chroni narożniki i krawędzie telefonu oraz ułatwia mocowanie osłony.

Kompatybilność | etui jest kompatybilne z telefonem Apple iPhone 13 Pro. 100% dopasowania | dzięki perfekcyjnemu docięciu etui na Twój telefon bezproblemowa obsługa wszystkich przycisków i złączy. Smartfon i inne akcesoria nie wchodzą w zakres dostawy. Efekt tęczy | prosty, a mimo to połyskujący – spraw swojemu smartfonowi przezroczystą ochronę i zamienić go w połyskującą tęczę! Odporne na zarysowania etui | tylna strona wykonana jest z odpornego na odpryski szkła hartowanego 9H i dzięki temu jest wyjątkowo odporne na uderzenia i zarysowania.
MarkaNALIA #ad
ProducentNALIA #ad

7. SP CONNECT

#ad

SP CONNECT Etui na telefon iPhone 13 Mini

#ad
SP CONNECT #ad - Maksymalna elastyczność podczas jazdy na rowerze lub motocyklu, podczas biegania, w samochodzie, gry w golfa i wielu innych aktywności. Wzornictwo: smukłe, elastyczne i bezpieczne! etui zapewnia Twojemu telefonowi optymalną ochronę, idealnie leży w dłoni i można je zamocować na wszystkich uchwytach SP Connect w ciągu zaledwie jednej sekundy.

Wytrzymałe materiały: dzięki 3-warstwowej konstrukcji z tworzywa sztucznego etui na telefon jest bardzo stabilne i skutecznie chroni Twój smartfon przed pęknięciami, zadrapaniami i innymi możliwymi uszkodzeniami. Twist-to-lock: dzięki opatentowanemu mechanizmowi twist-to-Lock telefon komórkowy jest bezpiecznie zamontowany na każdym uchwycie SP Connect poprzez proste założenie i obrót o 90 stopni w ciągu zaledwie jednej sekundy.

Jeśli masz inny model, możesz skorzystać z naszych uniwersalnych systemów. Modele: zamów etui na telefon do wszystkich popularnych modeli marek Apple, Samsung i Huawei. Możliwości zastosowania: ciesz się najwyższym bezpieczeństwem dla swojego telefonu.
MarkaSP CONNECT #ad
ProducentSP United Vertriebs GmbH #ad
Wysokość0.79
Długość7
Szerokość3
Numer części688006-00-947-EH
Model688006-00-947-EH
GwarancjaProducer

8. MOSNOVO

#ad

Etui typu bumper z tworzywa TPU, wzór z motywem dinozaurów, przezroczyste etui ochronne do iPhone 13, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 13

#ad
MOSNOVO #ad - Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, certyfikowanym, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem. Bądź wyjątkowy.

Bądź odważny. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 13 2021 - wyposażone w innowacyjny, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, która chroni przed zadrapaniami, uderzeniami i wieloma innymi. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Bądź tobą. Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny.

Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, 5 m. Przezroczyste, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 13 6, smukłe, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo TPU sprawia, 1" 2021, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.48
Długość5.97
Waga0.11
Szerokość3.01
Numer częściMI13-T562

9. MOSNOVO

#ad

MOSNOVO Etui do iPhone 11, Buffertech 6,6 ft Drop Impact Anti Peel Off przezroczyste, odporne na uderzenia etui ochronne TPU z motywem dinozaurów do iPhone 11

#ad
MOSNOVO #ad - Buffertech odporny na uderzenia materiał – przetestowany i udowodniony w laboratorium, 6 stopy, wytrzymuje tysiące testów upadkowych z 6, pochłaniając przy tym 95% energii uderzenia, a nawet przekraczając standardy wojskowej ochrony przed upadkiem.

Nigdy nie musisz iść na kompromis między ochroną a stylem. Cieszą się celebrytami/wpływowymi gwiazdami. Oferujemy szeroki wybór kolorów i nadruków, z których można mieszać i dopasowywać oryginalny kolor iPhone'a 11 rozmiar wyświetlacza 6, 1 cala, 2019. Be bold. Super ochrona. Super ładne. Mosnovo etui kompatybilne z iphone 11 rozmiar wyświetlacza 6, 1 cala, 2019 – wyposażone w innowacyjny materiał Buffertech absorbujący wstrząsy i dwuwarstwową funkcję ochronną rama TPU + twardy tył w celu ochrony przed zadrapaniami, uderzeniami i wieloma innymi.

Dodatkowo podniesione i ścięte krawędzie chronią ekran dotykowy i obiektyw aparatu. Be unique. Be you. Wytrzymały, antypoślizgowy tpu jest kompatybilny z bezprzewodowym ładowaniem i zapewnia lekką, poręczną konstrukcję z wygodnym dostępem do wszystkich przycisków i złączy.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.49
Długość6.12
Waga0.1
Szerokość3.15
Numer częściMI11-T562

10. MOSNOVO

#ad

MOSNOVO Etui na telefon iPhone 13 Pro Max, z przezroczystym, z TPU, motyw kota kosmicznego, plastikowym etui, twardym, przezroczyste etui ochronne do iPhone 13 Pro Max

#ad
MOSNOVO #ad - Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 13 pro max 2021 - wyposażone w innowacyjny, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, która chroni przed zadrapaniami, uderzeniami i wieloma innymi.

Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości. Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, 5 m. Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, certyfikowanym, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem.

Bądź tobą. Bądź odważny. Bądź wyjątkowy. Przezroczyste, 7" 2021, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 13 Pro Max 6, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo TPU sprawia, smukłe, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.48
Długość6.53
Waga0.13
Szerokość3.28
Numer częściMI13PROMAX-T460
ModelMI13PROMAX-T460